Декрет проголошення Статуту про Орден блаженного священномученика Омеляна Ковча

Отець і Глава
Української Греко-Католицької Церкви

СВЯТОСЛАВ

Декретом (Вих. ВА 24/275 від 29 серпня 2004 року Божого) ми проголосили Орден блаженного священномученика Омеляна Ковча.

Синод Єпископів УГКЦ, що проходив у Зарваниці 2–12 липня 2024 року Божого, затвердив Статут, який окреслює відзнаку Отця і Глави УГКЦ для священнослужителів «Орден блаженного священномученика Омеляна Ковча» (Постанова № 18).

Завершуючи передбачену правом процедуру, відповідно до норми кан. 112 Кодексу канонів Східних Церков, ми, владою нам даною,

проголошуємо

СТАТУТ

про Орден блаженного священномученика Омеляна Ковча

і постановляємо:

впровадити його в законну силу через два місяці від дня електронного опублікування цього законодавчого документа на офіційному вебсайті Української Греко-Католицької Церкви (ugcc.ua) [див. кан. 15 Канонів партикулярного права УГКЦ].

Текст цього Статуту має бути також опублікований у «Благовіснику Верховного Архиєпископа Української Греко-Католицької Церкви».

† СВЯТОСЛАВ

о. Микола Сулима,