Декрет проголошення Статуту Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні

Української Греко-Католицької Церкви

СВЯТОСЛАВ

Мир у Господі!

Зважаючи на обставини часів і місць, синодальні отці на своїй сесії, яка відбулася 30 березня — 29 вересня 2021 року Божого, змінили назву Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ на «Архиєрейський Синод УГКЦ в Україні» та затвердили Статут цієї інституції, окреслюючи її структуру, порядок роботи, завдання та цілі (постанова № 19).

Завершуючи передбачену правом процедуру, відповідно до норми кан. 112 Кодексу канонів Східних Церков,

проголошуємо

Статут Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні

і постановляємо:

впровадити його в законну силу через два місяці від дня електронного опублікування цього законодавчого документа на офіційному вебсайті Української Греко-Католицької Церкви (ugcc.ua) (див. кан. 15 Канонів партикулярного права УГКЦ).

Текст цього документа має бути також опублікований у «Благовіснику Верховного Архиєпископа Української Греко-Католицької Церкви».

† СВЯТОСЛАВ

о. Микола Сулима,