Декада місійності 2021. День десятий

21 червня 2021

Декада місійності 2021. День десятий

▶ Неділя, 20 червня — Зіслання Святого Духа. «Наша місія — бути носіями Святого Духа». Євангеліє від Івана 7, 37–52; 8, 12.

Священнича сім’я отця Олега Кіндія.

Фокус цінностей — священнича сім’я покликана бути світлом і сіллю, долаючи виклики сучасного світу.

▄▀ 10 червня 2021 року, на свято Вознесіння Господнього, в Українській Греко-Католицькій Церкві розпочалася Декада місійності. Триватиме вона до 20 червня — свята Зіслання Святого Духа.

Цього року, з огляду на те, що 2021 рік є Роком родини, Декада місійності УГКЦ привертатиме увагу молільників до сімейних цінностей. Рада євангелізації при Главі УГКЦ запросила до проведення Декади активні сім’ї, серед яких і священничі, з України та з-за кордону.

Ознайомитися зі списком провідників і темами на щодень можна тут.

На загальноцерковному рівні Декаду місійності 2021 транслюватиме «Живе телебачення» щодня о 8:00.

За матеріалами «Живого телебачення»