740 кошиків для військових — результат співпраці Святої Софії в Римі, Гарнізонного храму у Львові та кейтерингового фонду «Горіховий дім»

25 квітня 2022

В останні тижні перед Воскресінням Господа і Спаса нашого Ісуса Христа парафіяльна спільнота прокатедрального собору Святої Софії УГКЦ в Римі розпочала акцію серед вірян «Пасхальний кошик українським військовим».

Мета акції полягала в тому, аби завдяки пожертвам українських мігрантів, які моляться в соборі, подарувати один великий пасхальний кошик з освяченими стравами на двох військових, які боронять українську землю від російської агресії. Про це зазначає пресслужба релігійного товариства «Свята Софія».

Завдяки спрівпраці з львівскими волонтерами, спільнотою Гарнізонного храму Петра й Павла у Львові та кейтеринговим фондом «Горіховий дім» вдалося відправити сімсот сорок кошиків до Харкова, Донецька, Миколаєва та області.

До цього ж, спільнота прокатедрального собору Святої Софії УГКЦ в Римі, волонтери та релігійне товариство «Свята Софія» за підтримки архиєпископа Василя Семенюка, митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ, зібрали пасхальні кошики для тимчасово переміщених осіб. Завдяки спільній ініціативі вдалося зібрати шістсот пасхальних кошиків для українських біженців, що перебувають у Римі через війну.

«Щиро вдячний парафіянам собору Святої Софії в Римі за ці пожертви, а нашим військовим складаю подяку за мужню оборону України. Бажаю всім благословенного Воскресіння ГНІХ!», — прокоментував о. Марко Семеген, ректор собору.