«Ви є жива парафія, яка запрошує до преображення», — владика Лавренцій Гуцуляк

10 жовтня 2019

6 жовтня 2019 року владика Лаврентій Гуцуляк, митрополит Вінніпезький, завітав до храму Святого Миколая (Вінніпезька архиєпархія Української Греко-Католицької Церкви), який діє при монастирі отців василіан провінції Пресвятого Серця Христового в Канаді.

«Ви є жива парафія, яка запрошує до преображення», — владика Лавренцій Гуцуляк

Звертаючись до вірних під час Богослужіння, архиєрей наголосив на важливості відкритості та допомозі ближнім, особливо тим, які прибувають до Канади. «Ви є жива парафія, яка запрошує до преображення. Добре, коли при храмі маєте приміщення, у яких можете не лише зустрічатися, а й приймати ближніх та підтримувати потребуючих, реалізовуючи таким чином волю Христову», — зазначив владика Лаврентій.

Після Святої Літургії у співслужінні з отцями василіанами митрополит освятив церковне подвір’я та презентував перший у Канаді банер, присвячений світлої пам’яті блаженної Йосафати Гордашевської, 150-річчя з дня народження якої відзначили, зокрема, й у Римі.

У богослужінні та урочистостях взяла участь представниця державного уряду — міністерка спорту, культури та спадщини Манітоби Кеті Кокс, родове коріння якої сягає України.

Вона, зокрема, наголосила на значенні першої української парафії, згуртованої у Канаді. Розповіла, що її батьки були також парафіянами храму Святого Миколая.

Усі учасники дійства розділили спільну трапезу, підготовлену парафіянами.

За матеріалами о. Йоакима Ковальчука, ЧСВВ, для Департаменту інформації УГКЦ