Владика Йосафат Говера освятив автомобіль швидкої допомоги для потреб українських медиків

10 серпня 2022

Для потреб Старовижівської багатопрофільної лікарні передали автомобіль швидкої допомоги з Італії.

Освятив автомобіль 4 серпня 2022 року у Старій Вижівці владика Йосафат Говера, екзарх Луцький. Про це інформує пресслужба Луцького екзархату УГКЦ.

Присутніми були голова Старовижівської громади Василь Камінський та директорка Старовижівської багатопрофільної лікарні Тетяна Свіржевська.

Після освячення владика Йосафат зустрівся з головою громади та очільницею лікарні, які висловили свою вдячність за переданий автомобіль швидкої медичної допомоги, а також обговорили інші потреби лікарні і подальшу співпрацю.

Варто зазначити, що авто передали з Італії на прохання священника Володимира Уляна, настоятеля храму Благовіщення Пресвятої Богородиці УГКЦ, за сприяння отця Юрія Мачалаби, священника парафії св. Володимира і Ольги УГКЦ у місті Ліворно (Італія).