Владика Ярослав Приріз освятив у Дрогобичі автомобілі для потреб ЗСУ

27 травня 2022

У вівторок, 24 травня, на території військового комісаріату у Дрогобичі владика Ярослав Приріз освятив автомобілі для потреб Збройних сил України.

Владика Ярослав Приріз освятив у Дрогобичі автомобілі для потреб ЗСУ

«Ми освятили чергову партію автомобілів для нашого воїнства, які вирушать на передову. Ми стараємося в різний спосіб їм допомагати. Понад усе, ми знаємо, що найбільшою силою є сила молитви, тому мільйонна Церква сьогодні молиться за українське воїнство, щоб воно здобувало перемогу на землі, на морі і в повітрі», — зазначив архиєрей після освячення, як повідомляє пресслужба Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

Придбання автомобілів подібного класу — це далеко не перша допомога від Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, окремих волонтерів, організацій, Дрогобицької районної військової адміністрації.

Варто зазначити, що до допомоги українському воїнству залучені багато парафій єпархії, священники, капелани, єпархіальний «Карітас», а також семінаристи Дрогобицької духовної семінарії.

Відеоролик про освячення автомобілів можна переглянути тут.

Фото: Сніжана Щур