Владика Тарас Сеньків закликав підтримати будівництво катедрального храму у Стрию

1 грудня 2021

Будівництво катедрального собору Зіслання Святого Духа і Святого апостола Якова у м. Стрию розпочалося у 2008 році. Храм будують у центральній частині міста на перехресті вулиць Т. Шевченка і О. Нижанківського.

Сьогодні храм покривають і зводять бані. З проханням підтримати будівництво до вірних Стрийської єпархії та всіх людей доброї волі звернувся владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський.

«Від самого початку, коли розпочалося будівництво, ми покладали багато надій на те, що матимемо допомогу від міжнародних організацій, але сьогодні сталося так, що весь тягар будівництва лежить на кожному, хто належить до Стрийської єпархії Української Греко-Католицької Церкви. Нехай Господь благословить усіх, хто складе свою лепту для будівництва Божого дому, який стане серцем нашої єпархіальної родини, а цей славний величний катедральний храм буде тим, що залишимо ми своїм нащадкам як знамення нашої віри».

Скласти пожертву на будівництво можна перейшовши за посиланням. https://stryiugcc.org.ua/pidtrymaty-budivnytstvo…/

Відео: о. Андрій Максимович
За матеріалами Стрийської єпархії УГКЦ