Владика Тарас Сеньків освятив хаб для внутрішньо переміщених осіб в с. Устя на Миколаївщині

11 жовтня 2022

9 жовтня 2022 року владика Тарас Сеньків відвідав село Устя, Миколаївського деканату, де в храмі Святого мученика Микити очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Після богослужіння єпископ освятив хаб для внутрішньо переселених осіб, який облаштували при парафії за підтримки БФ «Карітас Стрийської єпархії УГКЦ».

Участь у освяченні взяли парох отець Петро Верхоляк, директор «Карітасу» о. Володимир Мамчин, представники місцевої влади, а також внутрішньо переміщені особи, які проживатимуть у хабі. Про це інформує пресслужба Стрийської єпархії УГКЦ.

Звертаючись до присутніх після освячення, владика Тарас сказав: «Живемо у час, коли відповідальність одного за всіх і всіх за одного особливим способом розкрилася перед нашими очима. Сьогодні на нас лежить відповідальність, щоб передати багатство, котре маємо ми тим, хто приїжджає до нас — зігріти їх теплом людської доброти, відкрити їм свої домівки, свої руки і свої серця».

«Сьогодні відповідальність за майбутнє України лежить на кожному, хто може простягнути руку іншому, котрий терпить, може відкрити йому своє серце. Але найважливіше, що маємо передати — це віра у доброго Бога. Тому, дякую вам усім, що не мали страху від початку війни і не маєте його зараз, а вірите в перемогу, тому що ця перемога є гарантована Богом, бо добро завжди перемагає зло», — наголосив єпископ висловлюючи вдячність усім, хто долучився до відкриття хабу.