Владика Степан Сус зустрівся із українською громадою в австрійському місті Брегенц

2 березня 2023

Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус очолив Божественну Літургію в австрійському місті Брегенц.

Владика Степан Сус очолив Божественну Літургію для спільноти українських греко-католиків у містечку Брегенц (Австрія). Разом з архиєреєм молилися владика Бенно Ельбс, єпископ дієцезії Фельдкірхе, місцевий священник для української громади о. Василь Демчук та заступник голови Пасторально-міграційного відділу УГКЦ о. Андрій Гах. Про це повідомляє Пасторально-міграційний відділ УГКЦ.

На Літургії були присутні понад 100 українців, серед яких значну частину складають біженці від війни.

У своєму слові до вірних владика Степан Сус наголосив на тому, що Українська Греко-Католицька Церква продовжує служити своїм вірним, де б вони не перебували. Водночас проповідник запросив усіх до глибоко духовного пережиття часу Великого посту як дороги до Бога. Також він закликав зібраних на молитві бути лицем України в ці дні страшної війни.

Наприкінці, голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ від імені Отця і Глави Блаженнішого Святослава подякував владиці Бенно та місцевому «Карітасу» за тепле прийняття українців та безцінне служіння, яке вони проявили із перших моментів їхнього прибуття.

Опісля, відбулася зустріч із громадянами України, які були змушені через небезпеку покинути свою країну, під час якої вони мали нагоду поспілкуватися із владикою та розповісти про особисті виклики, як культурні, так і духовні.

Загалом згідно із даними від 13 лютого 2023 року Австрія прийняла 93 171 українських біженців. Важливу роль у цьому відіграє Католицька Церква та Ординаріат для вірних Східних Католицьких Церков в Австрії, генеральним вікарієм якого є о. Юрій Коласа.