Владика Степан Сус відвідав українську громаду в Ов’єдо (Іспанія) задля відзначення її 15-річчя

6 червня 2023

Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владику Степан Сус очолив Святу Літургію в іспанському місті Ов’єдо з нагоди храмового празника Зіслання Святого Духа та 15-річчя парафії.

Єпископ зауважив, що Свято Зіслання Святого Духа пригадує нам ще раз про Божу Силу, про Його благодать та Його щедрість — дари. Про це повідомляє пресслужба Пасторально-міграційного відділу УГКЦ.

«Силою Божої ласки та даром Святого Духа ми з вами називаємо себе християнами, молимось у церкві та разом творимо церковну спільноту. Навіть тоді, коли ми далеко від своїх домівок, і тут, в Іспанії, не маємо окремого храму, будівлі, ми не перестаємо бути Церквою. І це так добре, коли, будучи різними, маючи різні таланти і погляди на життя, ми з вами є одним цілим тоді, коли будуємо нашу церковну спільноту, в центрі якої є сам Господь», — підкреслив Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ.

«Приємно було вперше відвідати нашу українську греко-католицьку спільноту на півночі Іспанії, а також в особовий спосіб відзначити настоятеля парафії о. Степана Угрина, наділивши його правом носити золотий нагрудний хрест», — зазначив владика Степан.

«Благословення носити „хрест з прикрасами“ було надано преосвященішим владикою Ярославом Прирізом, єпископом Самбірсько-Дрогобицьким УГКЦ, до єпархії якого належить о. Степан Угрин. У грамоті архиєрея на адресу о. Степана Угрина написано: „доцінюючи вашу ревність для Божої слави та добра Української греко-католицької Церкви і народу, багатолітню місійну діяльність“, — повідомив єпископ.

Варто також зазначити, що під час душпастирського візиту до Іспанії Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус поспілкувався з провідними іспанськими ЗМІ. В інтерв’ю він розповів про життя Церкви в умовах війни, про війну та ситуацію в Україні, про потреби українців, що проживають в Україні, а також тих, хто в статусі біженців мешкає в Іспанії.