Владика Михайло Бубній зустрівся із представниками італійської спільноти Папи Івана XXIII

17 червня 2022

15 червня 2022 року владика Михаїл Бубній, екзарх Одеський, зустрівся з італійськими волонтерами католицької спільноти папи Івана XXIII Альберто, Сарою та отцем Адамо. Зустріч відбулася в курії екзархату в м. Одеса.

Про це повідомляє пресслужба Одеського екзархату УГКЦ.

Волонтери перебувають в Одесі з місією миру. За словами Альберто Капанніні, їхня місія тут в Україні, зокрема в Одесі, полягає в тому, щоб закликати до припинення бомбардувань, розблокувати Одеський порт, дозволяючи експорт зерна, бо ніхто не має права нікого морити голодом.

Рівно ж волонтери хочуть доставити гуманітарну допомогу мирному населенню, яке постраждало від жахіття війни. Караван, що складається із автотранспорту, завантаженого гуманітарною допомогою і медикаментами повинен прибути до Одеси 26–27 червня.

Під час зустрічі, владика Михаїл розповів гостям з Італії про життя і діяльність Одеського екзархату у воєнний час, зокрема гуманітарну ситуацію на території екзархату. Також екзарх Одеський відгукнувся на пропозицію співпраці між Українською греко-католицькою церквою та італійською спільнотою папи Івана ХХІІІ.

Зазначимо, що «Спільнота папи Івана XXIII» є Міжнародною асоціацією вірних папського права. Вона народилася у 1968 році з пророчої просвітницької інтуїції дона Ореста Бенці, священика з Ріміні.

Сьогодні «Спільнота папи Івана XXIII» присутня в 43 країнах світу на 5 континентах, де для прийому, догляду та освіти неповнолітніх та вразливих людей вона може розраховувати на щільну мережу зв’язків з асоціаціями, соціальними, громадянськими та церковними.