Владика Богдан Дзюрах зустрівся із Головою комітету німецького Бундестагу з оборони у катедральному храмі Мюнхена

17 січня 2023

14 січня 2023 року владика Богдан Дзюрах, апостольський екзарх для українців візантійського обряду в Німеччині та Скандинавії, вітав у катедральному храмі Покрови Пресвятої Богородиці та Св. ап. Андрея первозванного м. Мюнхен пані Марі-Аґнес Штрак-Циммерманн, Голову комітету німецького Бундестагу з оборони, та Ректорку Українського вільного університету професорку Марію Пришляк із іншими членами делегації.

Єпископ подякував представниці Бундестагу за послідовну і відважну підтримку України. Відтак дитячий парафіяльний хор «Сantos» потішив усіх присутніх виконанням українських колядок. Про це інформує пресслужба Апостольського екзархату у Німеччині та Скандинавії.

Також пані Марі-Аґнес Штрак-Ціммерманн зустрілась з українським воїном, який перебуває після важкого поранення на лікуванні у Мюнхені. При розмові військовослужбовець висловив слова подяки за підтримку війська України.

Далі гості вшанували молитвою та покладанням квітів жертв Голодомору біля пам’ятного знаку на парафіяльному подвір’ї.

Потім відбулась розмова про актуальний перебіг воєнних дій, про перспективи завершення війни та прийдешню відбудову України. Окрему увагу звернули на лікування ран і травм, завданих українському народові російським агресором, та ролі Церкви в духовній і гуманітарній сферах в Україні та на поселеннях.

Нагадаємо, що Марі-Аґнес Штрак-Циммерманн 12 квітня 2022 року у складі німецької делегації відвідала Україну і запевнила у підтримці її боротьби за незалежність та право на власне самовизначення зі сторони Німеччини. «Війна в Україні жорстока, її необхідно зупинити, і ми, німці, повинні і хочемо підтримати Україну, щоб ця трагедія, це горе швидше закінчилось», — мовила вона.