Владика Богдан Данило відвідав семінаристів Львівської духовної семінарії Святого Духа

23 лютого 2023

17 лютого 2023 року у Львівській духовній семінарії Святого Духа відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Богдан Данило, єпископ Пармської єпархії Святого Йосафата.

Владика вперше від початку війни відвідав Україну. Про це інформує пресслужба Львівської духовної семінарії Святого Духа.

У своєму слові до спільноти єпископ наголосив на тому, що ми вже скоро ввійдемо у Великий піст. Зокрема, вже і зараз Євангельські читання нас вводять якраз у ці події, які передують Воскресінню. Владика ще раз розглянув ті неділі, які приготовляють нас до посту, зокрема зупинився на розповідях про митаря і фарисея та блудного сина.

Промовивши до семінаристів, єпископ акцентував на тому, що кожен з духовенства покликаний у цей час війни відповідати на питання людей: «Де є Бог у ці скрутні часи, часи, коли вбивають рідних?» Руками та словом богопосвячених осіб Бог буде зціляли рани тих, хто буде шукати відповіді на ці запитання. Бо через те, що у Ісусі Христі наша надія, ми здобудемо перемогу, як і Христос у святі свого Воскресіння.

Наприкінці Архиєрейської Літургії о. д-р. Ігор Бойко, ректор семінарії, висловив подяку владиці, який після початку повномасштабного вторгнення також допомагав українцям фінансово.