Владика Богдан Данило: «Віддаймо себе в дарунок для Всемогутнього Бога, який явиться у тілі, щоб бути із кожним»

26 січня 2021

Правлячий архиєрей Пармської єпархії Святого Йосафата владика Богдан Данило вітає усіх людей доброї волі із Рождеством Христовим та закликає віддати себе Богові у дарунку.

Христос Рождається! Славімо Його!

У навечір’я Різдва Христового, коли збиратимемося у наших храмах, співатимемо ось цю чудову стихиру з Вечірні: «Чим тобі віддячимось, Христе, за те, що ти з’явився на землі, як людина? Кожне бо створіння, що Тобою постало, воздає Тобі подяку: ангели — співають, небо — зорю, мудреці — дари, пастушки сповіщають чуда, земля — вертеп, пустеля — ясла, а ми — Матір Діву. Споконвічний Боже, помилуй нас».

«Fiat» Марії, Маріїне «так» дозволило Її лону стати чудовим раєм, з якого народжується Еммануїл — Бог з нами. Але у навечір’я Різдва ми повинні себе запитати: «Що кожен із нас може подарувати цього Різдва для Бога, який явився у тілі?» Я заохочую кожного із вас, щоб ми, приходячи на Різдво до наших храмів, поклонилися іконі Різдва і подарували одинокий найкращий дар, який можемо подарувати, а саме — наше життя, дар себе для Бога. Наші радощі і труднощі, усі наші турботи і сподівання, щоб у цей день Різдва ми могли радісно сказати «З нами Бог».

Я бажаю усім Вам радісних і благословенних свят Різдва Христового. Свят, у яких ми себе віддамо в дарунок для Всемогутнього Бога, який явиться у тілі, щоб бути із кожним.

Христос Рождається! Славімо Його!

† Богдан Данило,
єпарх Пармський