Віце-президент Італійської єпископської конференції зустрівся із владикою Михаїлом Бубнієм

1 липня 2022

У межах триденного візиту в Одесу під час війни з «Караваном миру і солідарності», який організувала мережа італійських церковних і світських громадських організацій #StoptheWarNow», єпископ дієцезії Кассано аль-Йоніо і віце-президент Італійської єпископської конференції Франческо Савіно відвідав курію Одеського екзархату і зустрівся з владикою Михаїлом Бубнієм.

Протягом свого офіційного візиту в Україну італійський єпископ гостював у резиденції екзарха Одеського. Під час особистої зустрічі, владика Михаїл розповів, як Одеський екзархат реагує на обставини війни, з точки зору гуманітарної кризи, і як намагається послужити цивільному населенню на території Одеського екзархату, зокрема на території тимчасово окупованої Херсонської області та в місті Миколаєві. Про це повідомляє пресслужба Одеського екзархату УГКЦ.

Італійський єпископ у супроводі екзарха Одеського також відвідав катедральний храм Святого апостола Андрія Первозванного, де монсеньйор Франческо підписав Євангеліє. Крім того, владика Михаїл показав гостеві гуманітарний центр, який діє при катедральному храмі і призначений для потреб вимушено переселених осіб.

Напередодні свого повернення до Італії віце-президент Італійської єпископської конференції мав можливість по відеозв’язку поспілкуватися з Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом, з яким поділився особистими враженнями від побаченого в обласному центрі міста Миколаєва. Зокрема він заявив, що тепер насправді розуміє, що таке російська пропаганда і як в реальності виглядає війна в Україні. У свою чергу, Блаженніший Святослав подякував гостю за відвагу приїхати в Україну і попросив його дати особисте свідчення про війну в Україні усій міжнародній спільноті.