Вірні та духовенство Прикарпаття вітають Патріарха Святослава

13 грудня 2021

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав прибув на Прикарпаття у межах відзначення 10-ліття Івано-Франківської митрополії УГКЦ.

Вірні та духовенство Прикарпаття вітають Патріарха Святослава

Сьогодні, 13 грудня, до Івано-Франківська завітав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Перед архикатедральним і митрополичим собором Воскресіння Христового Предстоятеля радо зустріли віряни з Прикарпаття. Про це повідомляє Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Учні Католицького ліцею св. Василія Великого декламуванням віршів привітали Главу нашої Церкви. Після чого чисельно зібране духовенство на чолі з архиєпископом і митрополитом Івано-Франківським владикою Володимиром Війтишиним запросили Блаженнішого очолити святкову Божественну Літургію.

На початку свого візиту на Прикарпаття, Блаженніший Святослав освятив горельєфи ісповідникам віри владиці Павлу Василику та владиці Софрону Дмитерку — підпільним єпископам Станіславівським. Опісля відбулася Архиєрейська Божественна Літургія.

Пригадуємо, що сьогодні, 13 грудня, минає 10-річниця з дня проголошення Івано-Франківської митрополії УГКЦ. У зв’язку з цим, із дотриманням карантинних вимог, в головній святині міста відбуватимуться урочисті заходи.