Відбувся VI Фестиваль хорів Сокальсько-Жовківської єпархії «Тебе Бога хвалимо»

6 липня 2019

29 червня 2019 року з ініціативи о. Михайла Микити, у храмі свв. Володимира та Ольги у Львові, відбувся VI Фестиваль хорів Сокальсько-Жовківської єпархії «Тебе, Бога хвалимо», в якому взяли участь двадцять вісім хорових колективів та більше п’ятисот виконавців.

Відбувся VI Фестиваль хорів Сокальсько-Жовківської єпархії «Тебе Бога хвалимо»

Розпочався фестиваль Молебнем до Новомучеників УГКЦ, який очолив єпископ-помічник Сокальсько-Жовківський Петро Лоза.

Після привітання архиєрея прозвучав гімн фестивалю — пісня св. Амброзія Медіоланського «Тебе, Бога, хвалимо» (аранж. Ю. Антківа). Вперше у фестивалі взяв участь хор священиків Сокальсько-Жовківської єпархії. Зведений хор також виконав твір «Тебе поєм».

«Фестиваль, який тут відбувається, присвячений року сім’ї, і ми особливо молимося за наші родини, за наші сім’ї. Поручаймо Богові наших дітей, наших подругів — чоловіка і жінку, щоби вони завжди віднаходили ту силу прославляти Господа Бога і жити згідно Його заповідей.

Сьогодні з вашим співом звучатиме не лише пісня, а й молитва. Нехай ця молитва буде благословенням для всіх наших українських сімей, для наших родин», — сказав владика.

Він також пригадав, що цьогоріч наша Церква в особливий спосіб згадує новомучеників, блаженних Климентія Шептицького, о. Омеляна Ковча, Тарсикію Мацьків та Йосафату Гордашевську: . «Коли ми дивимося на життя тих новомучеників, ми хочемо також сказати: Господи, ми хочемо Тебе любити, хочемо бути Тобі вірними, хочемо в своєму житті також осягнути ту святість, яку осягнули новомученики. Хочемо, щоб наша Церква розвивалася, процвітала і освячувалася… Бажаю всім нам, дорогі браття і сестри, щоби ця святість, ця вірність Господу Богу завжди палала в наших серцях… Сьогодні ми також маємо стати святими, тими, хто має запалити і передати цю віру в нашій Греко-Католицькій Церкві, тим, хто прийде після нас».

На завершення учасники фестивалю переглянули мюзикл «„Гуцулка Ксеня“ у кінотеатрі в ТРЦ „King Kross Leopolis“.

За матеріалами Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ