В окупованому Херсоні на Великдень провели гаївки

28 квітня 2022

Не зважаючи на драматичні події в нашій країні та на тимчасову окупацію Херсонської області, о. Ігнатій Москалюк, ЧСВВ, та бр. Піо, ЧСВВ, залишилися в монастирі на півдні України і продовжують своє служіння. Завдяки ініціативі о. Ігнатія та старанням активних парафіян, в монастирі організовано благодійну кухню та центр гуманітарної підтримки, де можна пообідати смачними гарячими обідами та отримати необхідні продукти харчування.

В окупованому Херсоні на Великдень провели гаївки

До Пасхи в монастирі Святого Володимира Великого УГКЦ готувалися ретельно. Парафіяни разом прибирали гарну територію, прикрашали храм. Збиралися на великодні богослужіння. Радісно та гучно лунали в храмі великодні вітання. Про це розповіла Олена Пенязєва для пресслужби Одеського екзархату УГКЦ.

В тимчасово окупованому російською армією Херсоні, попри військовий гніт, Світлий понеділок був сповнений справжньою радістю. Парафіяни зібралися в монастирі, щоби разом влаштувати великодні гаївки.

«У важкий час війни в Україні, а, зокрема, в ізольованому Херсоні, дуже хочеться підняти дух свята Воскресіння Христового, а ним є радість», — поділився з нами о. Ігнатій Москалюк, однак додав, що має неймовірно потужну підтримку від парафіян.

Усі присутні були вдячні Богові за чудову погоду, бр. Піо, — за смачно приготований стіл, а отцю Ігнатію, — за організацію гаївок.

Як зазначив о. Ігнатій: «Гаївки у Херсоні — це знак радості. Не зважаючи на пригніченість, нам вдалося радіти!»