В Івано-Франківську відкрили перший на Прикарпатті пам’ятник блаженному Григорію Хомишину

17 серпня 2021

15 серпня 2021 року у храмі Пресвятого Серця Христа-Чоловіколюбця і Блаженних мучеників Григорія Хомишина, Симеона Лукача та Івана Слезнюка УГКЦ відбулася святкова Літургія, яку у співслужінні численного духовенства очолив архиєпископ і митрополит Івано-Франківський УГКЦ владика Володимир Війтишин.

Роздумуючи над недільним Євангелієм, архиєрей звернув увагу на те, що Господь дає нам вічне життя. «Христос дав нам „Небесного Хліба“, хліба для душ, хліба на вічне життя і той хліб помножує кожного дня, по всьому світу, по всіх країнах, аж до кінця віку, щоб всі люди на землі моглим його споживати на вічне життя», — зазначив проповідник.

Після Служби Божої відбулося освячення пам’ятника Блаженнішому єпископу Греко-Католицької Церкви, архипастирю і духовному будівничому Галицького краю Григорію Хомишину (1867–1945).

Погруддя виготовив скульптор Володимир Кіндрачук.

Це перший на Прикарпатті пам’ятник владиці Григорію Хомишину, який встановили саме в Івано-Франківську на вул. Ленкавського.

За матеріалами Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ