В естонському місті Пярну відбуватимуться богослужіння українською мовою

15 лютого 2024

Новим душпастирством для українців греко-католиків у м. Пярну духовно опікуватиметься священник для українців греко-католиків Естонії о. Роман Кіх.

В естонському місті Пярну відбуватимуться богослужіння українською мовою

З благословення Апостольського адміністратора Естонії владики Філіппа Журдана та Голови Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владики Степана Суса в естонському місті Пярну розпочинає формуватися нова спільнота. Опікуватися нею буде о. Роман Кіх.

9 лютого відбулася зустріч о. Романа та пароха храму Св. Івана Богослова Римо-Католицької Церкви м. Пярну о. Водзіслава Щепаніка. Під час дружньої бесіди домовились, що богослужіння українською мовою відбуватимуться кожної третьої неділі місяця о 16:00 за адресою: Karusselli tn. 27, Pärnu 80015.

«Це чудова можливість для українців, які проживають в м. Пярну та його околицях, збиратися разом для спільної молитви, підтримки та спілкування, — зазначив о. Роман. — Не забудьте поділитися цією інформацією з друзями та знайомими!»

Священник запрошує всіх на спільну молитву за мир в Україні 18 лютого о 16:00.

За даними Управління поліції та прикордонної охорони Естонії, з початку повномасштабної війни в Україні до Естонії в’їхало понад 120 000 українців. Станом на 13 лютого 2024 року в Естонії залишається близько 60 000 українців.

Натомість, мерія Пярну повідомляє, що станом на 13 лютого 2024 року в місті зареєстровано близько 2 000 українців. Однак, реальна кількість може бути більшою, адже не всі українці, які проживають у Пярну, зареєструвалися.