В Аргентині висвятили трьох нових дияконів

27 червня 2022

24 червня 2022 року в місті Посадас (Аргентина) владика Даниїл Козлінський висвятив трьох нових дияконів. Свячення відбулися у греко-католицькому парафіяльному храмі Святого Володимира у свято Різдва святого Івана Хрестителя (за григоріянським календарем). Дияконські свячення отримали Альфредо Незечук, Хорхе Браун та Андрес Жанюк.

В Аргентині висвятили трьох нових дияконів

Співслужили з владикою священники єпархії Покрова Пресвятої Богородиці о. Гектор Зіммер, парох української громади у Посадас, о. Назарій Кащак, парох катедри в Буенос Айресі, а також о. Карлос Карбоч, о. Марсельо Кликайло, о. Федеріко Островський, о. Тарас Гавришко та священнослужителі латинського обряду. Про це інформує Департамент інформації УГКЦ із посиланням на пресслужбу єпархії Покрову Пресвятої Богородиці в Аргентині.

На завершення Літургії владика Даниїл подякував усім присутнім за спільну молитву і закликав усіх молитися за священичі та монаші покликання у нашій Церкві. Відтак відбулася святкова вечеря та програма за участі танцювальних колективів.