У Вроцлаві Йорданське водосвяття відбулося на річці Одра

25 січня 2023

У четвер, 19 січня, в день Господнього Богоявлення, владика Володимир Ющак, єпископ Вроцлавсько-Кошалінський, очолив у Вроцлавському єпархіальному соборі Архиєрейську Божественну Літургію. Крім місцевих священників — о. Андрія Михалишина, о. Євгена Сухого, о. Романа Захарчишина та о. Миколая Горецького з Коломийської єпархії, Божественну Літургію співслужив також о. Адам Лузьняк з Вроцлавської римо-католицької архиєпархії.

У Вроцлаві Йорданське водосвяття відбулося на річці Одра

Після закінчення Божественної Літургії з собору вирушила традиційна процесія над ріку Одру, де відбулось Велике Йорданське посвячення води. До процесії приєдналися єпископи Римо-Католицької Церкви: архиєпископ Юзеф Купни та єпископ Мацєй Малиґа. Традиційно присутніми були також єпископи Лютеранської Церкви: Вальдемар Питель та Ришард Боґуш. Про це інформує пресслужба Вроцлавсько-Кошалінської єпархії УГКЦ.

Піля двох років перерви, спричиненої пандемією та санітарніми обмеженнями, греко-католицька процесія та Велике Йорданське посвячення води могла знов повернутися над Вроцлавський Йордан, тобто над ріку Одру.

У цьому році у святкуваннях Йордану — Господнього Богоявлення, взяло участь кількасот осіб осіб з Польщі та України, котрі прийшли щоб помолитись та набрати собі свяченої Йорданської води.