У Варшаві відбулася зустріч єпископів УГКЦ у Польщі з Апостольським Нунцієм

11 лютого 2024

Єпископи Української Греко-Католицької Церкви у Польщі обговорили із новим Апостольським Нунцієм у цій країні виклики війни, яка триває проти України.

У Варшаві відбулася зустріч єпископів УГКЦ у Польщі з Апостольським Нунцієм

Відповідаючи на запрошення архиєпископа Антоніо Гвідо Філіпацці, у понеділок, 6 лютого 2024 року, Апостольську Нунціатуру у Варшаві відвідали владики Перемишльсько-Варшавської митрополії: архиєпископ Євген Попович, митрополит Перемишльсько-Варшавський, єпископ Володимир Р. Ющак, ЧСВВ, єпарх Вроцлавсько-Кошалінський, єпископ Аркадій Трохановський, єпарх Ольштинсько-Ґданський. Про це інформує пресслужба Перемишльсько-Варшавської архиєпархії УГКЦ.

Під час зустрічі було обговорено ситуацію Греко-Католицької Церкви у Польщі, її відповідь на сучасні виклики, пов’язані з душпастирством і допомогою для заробітчан і воєнних біженців з України, а також різні актуальні справи.

Варто зазначити, що новий Апостольський Нунцій архиєпископ Антоніо Гвідо Філіпацці здійснює своє служіння у Польщі з серпня 2023 року. До цього він представляв Святішого Отця у Нігерії.