У Варшаві відбулася робоча зустріч ієрархів УГКЦ в Польщі

13 травня 2021

Після довгої перерви, спричиненої карантинними обмеженнями у зв’язку із пандемією Covid-19, 13 травня 2021 року владики Української Греко-Католицької Церкви у Польщі зібралися на робочу зустріч.

У Варшаві відбулася робоча зустріч ієрархів УГКЦ в Польщі

Очолив зустріч високопреосвященний архиєпископ і митрополит Перемисько-Варшавський владика Євген Попович. У зустрічі також взяли участь: преосвященний владика Володимир Р. Ющак, ЧСВВ, єпарх Вроцлавсько-Кошалінський, преосвященний владика Аркадій Троханоський, єпарх Ольштинсько-Ґданський, який вперше мав нагоду побувати на таких зборах після єпископської хіротонії у січні 2021 року. Також до засідань долучилися о. Миколай П. Козіцький, протоігумен Чину святого Василія Великого, та представники єпархіальних консисторій, які прибули разом із єпископами.

Сама зустріч відбувалася у монастирі отців Василіян у Варшаві. Під час зустрічі обговорено ряд важливих справ, пов’язаних з реалізацією душпастирського плану на 2021 рік, який з огляду на епідемію необхідно було модифікувати. Важливими пунктами плану є відзначення ювілею 25-ліття піднесення до гідності архиєпархії колишньої Перемиської єпархії, утворення Вроцлавсько-Ґданської єпархії і Перемисько-Варшавської митрополії. Знаковою подією для вірних у Польщі є також 300-річчя присутності отців Василіян у Варшаві.

Важливим завданням для владик, духовенства і вірних у цьому році, якщо дозволить ситуація, буде проведення ІІ сесії Митрополичого Собору, а також проведення І сесії Синоду Єпископів УГКЦ у Польщі.

За матеріалами Перемисько-Варшавської архиєпархії УГКЦ