У Києві Синод Єпископів Києво-Галицької Митрополії на Третій сесії прийняв нові постанови

16 січня 2018

У Патріаршій резиденції у м. Києві відбулася Третя сесія Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ. Публікуємо Постанови цієї сесії Синоду.

У синодальних засіданнях взяли участь усі єпископи Києво-Галицької митрополії: владика Степан Меньок, Екзарх Донецький; владика Йосафат Говера, Екзарх Луцький; владика Михайло Бубній, Екзарх Одеський і Кримський; владика Василь Тучапець, Екзарх Харківський; владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської архиєпархії, і владика Богдан Дзюрах, секретар Синоду Єпископів УГКЦ, єпископ Курії Верховного Архиєпископа.

Протягом засідань владики детально розглянули питання стратегії розвитку митрополії. Окрім цього, заслухали доповіді про стан катехитичного служіння, яке представили голови Катехитичних комісій Київської архиєпархії УГКЦ та екзархатів, а також проаналізували стан літургійно-молитовного життя. Окрема частина засідань була присвячена питанню Київської Трьохсвятительської духовної семінарії та аналізу заходів щодо завершення Року патріарха Йосифа Сліпого в Києві. Засідання тривали впродовж одного дня.

ПОСТАНОВИ

Третьої сесії Синоду Єпископів

Києво-Галицької Митрополії УГКЦ
16 січня 2018 року Божого, м. Київ, Патріарша резиденція
  1. Призначити в Київській архиєпархії і екзархатах Києво-Галицької митрополії відповідальних за душпастирство покликань до священичого і монашого стану.
  2. Прийняти з правками і пропозиціями Стратегію розвитку Києво-Галицької митрополії.
  3. Висловити вдячність робочій групі у складі координаторів Стратегії’2020 «Жива парафія» під головуванням отця Василя Чудійовича за підготування Стратегії розвитку Києво-Галицької митрополії УГКЦ.
  4. Доручити вищезгаданій робочій групі бути відповідальними за втілення Стратегії розвитку Києво-Галицької митрополії УГКЦ в архиєпархії/екзархаті та звітувати про це на кожній сесії Синоду.
  5. Взяти до уваги стан катехитичного служіння в Києво-Галицькій митрополії.
  6. Взяти до уваги стан літургійно-молитовного життя в Києво-Галицькій митрополії.
  7. Четверту сесію Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ провести в листопаді 2018 року Божого в м. Києві.

Ці постанови набирають чинності 18 лютого 2018 року Божого

Голова Синоду