У четверту річницю утворення Чернівецької єпархії владика Йосафат Мощич відслужив подячну Літургію

23 листопада 2021

18 листопада 2021 року, у Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці преосвященний владика Йосафат очолив подячну Архиєрейську Божественну Літургію з нагоди четвертої річниці Чернівецької єпархії УГКЦ. Єпископ разом з єпархіальним духовенством та мирянами склали подяку за дари та благодаті, які Господь подає для молодої єпархії.

«На нічних чуваннях біля чудотворної ікони Матері Божої „Надія безнадійних“, які маємо від початку проголошення єпархії, ми вимолювали того розвитку єпархії, збільшення кількості духовенства, монашества, храмів, парафіяльних будинків, і сьогодні вже бачимо плоди цих прохань. Будемо і далі просити тієї візії, у якому напрямку зростати як єпархія, аби гідно здійснювати євангелізаційну місію Церкви», — наголосив владика Йосафат Мощич, єпарх Чернівецький, у своїй проповіді.

Відтак після Літургії єпископ Чернівецький вручив ювілейні грамоти мирянам з нагоди 200-річчя катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці, які доклалися до розвитку парафії та всієї Греко-Католицької Церкви на Буковині.

«Сьогодні дякуємо Господу за благодаті, які посилає на Буковинський край. Під архипастирською опікою владики Йосафата Чернівецька єпархія має 23 парафії, 25 священників, 2 монахині, 5 семінаристів та 5 студентів на вищих студіях у Римі. І звісно, миряни, з якими разом творимо Церкву Христову.

Протягом минулого року мали приємні події, декілька з яких — святкування 200-літнього ювілею Катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці та коронування чудотворної ікони Матері Божої Чернівецької «Надія безнадійних». Просимо у Господа, щоб і надалі опікувався нами, щоби ми, духовенство та вірні Чернівецької єпархії разом зростали у вірі, надії, та любові», — йдеться на офіційному сайті Чернівецької єпархії з нагоди її 4-ої річниці утворення.

За матеріалами Чернівецької єпархії УГКЦ