У Чернівецькій єпархії відкрили соціальний центр для внутрішньо переміщених осіб

30 грудня 2022

29 грудня неподалік Чернівців владика Йосафат Мощич разом із духовенством освятив богослужбову каплицю Святого Франциска та приміщення багатофункціонального соціального центру для переселенців і працівників єпархіальної соціальної ферми.

Соціальний центр служитиме простором для зустрічей, відпочинку, різних тренінгів для набуття професійних навичок, ведення домашнього господарства, зокрема для внутрішньо переміщених осіб, що проживають тут у нещодавно відкритому соціальному гуртожитку. Тут буде й можливість проведення літніх духовних таборів для молоді з парафій єпархії. Про це інформує пресслужба Чернівецької єпархії УГКЦ.

«Знаково те, що в цьому соціальному центрі ми освятили богослужбову каплицю, місце молитви, де працівники і ті, що живуть у соціальному гуртожитку, можуть прийти на Літургію чи просто приватно помолитися, побути перед Євхаристійним Ісусом», — зазначив владика Йосафат.

Єпископ Чернівецький подякував адміністраторові о. Ігорю Романишину, який провадив реконструкцію приміщення та разом із помічниками доклав немало зусиль у цій справі, а також закордонним жертводавцям, без яких реконструкція старих приміщень була б неможливою.

Отець Ігор висловив подяку всім причетним до будівництва, зокрема майстрам, отцям, які працювали й підтримували, а також провів присутнім екскурсію соціальним центром. А опісля для внутрішньо переміщених осіб, перших відвідувачів, була організована трапеза, до якої долучився єпископ із духовенством. Наприкінець переселенці отримали продуктові набори.