Синод Єпископів Києво-Галицької Митрополії видав нові постанови

12 листопада 2018

1 листопада 2018 року в м. Києві розпочав свою роботу Синод Єпископів Києво-Галицької Митрополії. Четверта сесія Синоду пройшла під головуванням Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ.

Синод Єпископів Києво-Галицької Митрополії видав нові постанови

Синод розпочався Божественною Літургією в Патріаршому соборі Воскресіння Христового. Після Літургії було відслужено Панахиду за слугу Божого митрополита Андрея Шептицького, адже саме 1 листопада 1944 року він відійшов до вічності.

У синодальних засіданнях взяли участь усі єпископи Києво-Галицької митрополії: владика Степан Меньок, Екзарх Донецький, владика Йосафат Говера, Екзарх Луцький, владика Михайло Бубній, Екзарх Одеський, владика Василь Тучапець, Екзарх Харківський, владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської архиєпархії, і владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, єпископ Курії Верховного Архиєпископа.

Протягом засідань владики розглядали питання практичного втілення прийнятого на минулій сесії Синоду Єпископів документа «Стратегія розвитку Києво-Галицької митрополії». Заслухали доповіді про стратегію комунікації в сучасних обставинах та проаналізували стан і перспективи розвитку прес-служб.

Окрема частина засідань була присвячена питанню Київської Трьохсвятительської духовної семінарії та проведенню асамблеї священнослужителів Києво-Галицької митрополії.

ПОСТАНОВИ
Четвертої сесії Синоду Єпископів
Києво-Галицької Митрополії УГКЦ

1 листопада 2018 року Божого, м. Київ, Патріарша резиденція

1. Ухвалити із внесеними поправками протокол третьої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії Української Греко-Католицької Церкви.

2. Взяти до уваги стан виконання Рішень третьої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії Української Греко-Католицької Церкви.

3. Взяти до уваги повідомлення отця Василя Чудійовича, голови робочої групи про стан втілення Стратегії розвитку Києво-Галицької Митрополії.

4. Створити координаційну групу у складі прес-секретарів архиєпархії та екзархатів Києво-Галицької Митрополії:

• Призначити отця Андрія Боднарука, прес-секретаря Київської архиєпархії УГКЦ, головою цієї групи.
  • Доручити о. Андрію Боднаруку, прес-секретарю Київської архиєпархії УГКЦ, разом із членами координаційної групи розробити Комунікаційну стратегію Києво-Галицької Митрополії Української Греко-Католицької Церкви та представити на наступній сесії Синоду.

5. Висловити готовність з боку архиєпархії та екзархатів Києво-Галицької Митрополії Української Греко-Католицької Церкви надавати духовну опіку національній скаутській організації ПЛАСТ.

6. Визначити головною темою наступної сесії Синоду тему «Постійна формація і духовний супровід духовенства».

7. П’яту сесію Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ провести в березні 2019 року Божого в м. Києві, у Патріаршій резиденції.

Ці постанови набирають чинності 15 листопада 2018 року Божого

Голова Синоду