«Сьогодні низько вклоняємося Богородиці за заступництво України і воїнам — за мужність», — владика Богдан Дзюрах

14 жовтня 2018

Від імені УГКЦ Секретар Синоду Єпископів владика Богдан Дзюрах привітав українців з великим днем — святом Покрови та Захисника Вітчизни. Ці слова владика промовив на Софійській площі перед початком молебню.

«Дякуємо Діві Марії за Її покров над нашою землею і народом. Дякуємо за Божу благодать у ці важливі для України дні, для українських Церков, для українських родин, для кожного українця і українки. Сьогодні низько вклоняємося нашим воїнам за мужність, тим, хто перебуває на лікуванні у госпіталях, згадуємо загиблих героїв України. Линемо думками і молитвою до наших побратимів, які на Сході України оберігають наш спокій і наше життя», — наголосив владика Богдан і проголосив молитву за Україну.

Додамо, тисячі людей зібралися 14 жовтня у Києві на Софійській площі, щоб молитися за Україну, її військо та автокефалію української Церкви. Участь у молитві взяли Президент України та представники усіх Церков.

Фото: www.president.gov.ua
risu.org.ua