«Разом ми зробимо багато речей для Господа і Його народу», — владика Михайло Квятковський на зустрічі із духовенством

6 лютого 2024

У четвер, 1 лютого 2024 року, відбулися перша спільна онлайн-зустріч духовенства Нью-Вестмінстерської єпархії УГКЦ. Її очолив владика Михаїл Квятковський, правлячий архиєрей.

Збори розпочалися зі спільної молитви. Відразу ж після цього відбулося затвердження порядку денного та його обговорення. Про це повідомляє пресслужба Нью-Вестмінстерської єпархії УГКЦ.

Відтак владика Михаїл пригадав, що цього року у єпархії відбудеться ключова подія — 50-річчя Нью-Вестмінстерської єпархії, яку планують відзначити у вересні. Тож священники обговорили між собою можливу дату святкування та заходи, які могли би допомогти належно відзначити цей ювілей.

Також духовенством було розглянуто ряд важливих питань, які стосуються служіння священнослужителів. Під час цієї дискусії владика зазначив: «Надія полягає в тому, що ми зможемо щораз краще задовольняти душпастирські потреби довірених нашій опіці вірних».

Пригадаємо, що, незважаючи на короткий період свого єпископського служіння, владика Михаїл вже відвідав усі парафії Нью-Вестмінстерської єпархії: Принц Джордж (Prince George) 25–26 листопада, Гріндрод (Grindrod) 2 грудня, Камлупс (Kamloops) 3 грудня, Нанаймо (Nanaimo) 9 грудня, Вікторія (Victoria) 10 грудня, Річмонд (Richmond) 17 грудня, Суррей (Surrey) 17 грудня, Ванкувер (Vancouver) 24 грудня, Нью-Вестмінстер (New Westminster) 24–26 грудня, Келовна (Kelowna) 29–31 грудня, Пентіктон (Penticton) 30 грудня, Вернон (Vernon) 31 грудня, Колд Стрім (Cold Stream) 31 грудня.

На завершення владика Михаїл зазначив: «Я хочу подякувати вам усім за ваш надзвичайний прийом після того, як мене було висвячено на єпископа ще в листопаді. І я хочу особливо подякувати вам за вашу згоду на мій перший візит до ваших парафій, які фактично завершилися до кінця року. Крім того, я скажу, що гостинність ваших парафій завжди була кращою, ніж очікувалося. Благослови вас Бог за ваше служіння! Мушу сказати, що мене знову і знову вражала ваша душпастирська відданість і підхід. Молитовні богослужіння, гарна підготовка, серйозна відданість виконанню своїх обов’язків. Разом я бачу, що ми зробимо багато речей для Господа і Його народу (Дії 2, 42–47)».

Збори духовенства завершились спільною молитвою та благословенням.