Під час ракетного удару по Києву постраждав пологовий будинок біля Патріаршого собору, загинули люди

8 липня 2024

Під час повторної російської атаки 8 липня уламки збитих повітряних цілей упали на медичний центр у Дніпровському районі Києва неподалік Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ. Постраждав приватний пологовий «Isida». Там загинули 8 людей.

Під час ракетного удару по Києву постраждав пологовий будинок біля Патріаршого собору, загинули люди

За повідомленням очільника КМВА, станом на вечір відомо про 8 загиблих та 4 травмованих у Дніпровському районі, тривають роботи по розбору завалів та пошуку людей. Загалом внаслідок масованого удару країни-агресора по Києву загинули 23 людини і 63 постраждали, повідомили в Офісі генпрокурора.

Блаженніший Святослав відреагував на масований ракетний удар Росії по Україні 8 липня, назвавши його «злочином проти людяності» і «гріхом, який кличе до неба про помсту». Апелюючи до сумління усіх людей цілого світу, Патріарх закликав засудити цей злочин і зробити усе, щоб зупинити і покарати руку безжального вбивці.

Глава УГКЦ також оприлюднив фото, на якому видно наслідки влучання у медичний центр, розташований неподалік головного храму УГКЦ. Блаженніший Святослав висловив щирі співчуття рідним загиблих і запевнив про молитву.

Нагадуємо, 9 липня оголосили у Києві Днем жалоби.

Департамент інформації УГКЦ

Дивіться також

Живе Телебачення Мукачівська греко-католицька єпархія Релігійно-інформаційна служба України Український Католицький Університет Офіційний сайт Ватикану Новини Ватикану Consilium Conferentiarum Episcoporum Europae