Парафії Стрийської єпархії УГКЦ долучаться до національної програми «Врятуй кінцівку»

12 січня 2024

Парафії Стрийської єпархії Української Греко-Католицької Церкви проведуть збірку коштів та долучаться до національної програми «Врятуй кінцівку».

З благословення владики Тараса Сеньківа, єпарха Стрийського, 14 січня 2024 року всі парафії Стрийської єпархії долучаться до збору коштів та допомоги національній програмі «Врятуй кінцівку». Про це йдеться на фейсбук-сторінці єпархії.

У межах даного проєкту є ціль провести від 15 тисяч до 40 тисяч операцій для поранених військових та цивільних з важкими випадками травм рук і ніг. Зібрані кошти будуть передані до БФ «Здоров’я українського народу», який на прохання Міністерства охорони здоров’я створив програму «Врятуй кінцівку».

«Заохочуємо усіх наших вірян долучатися до даного збору на своїх парафіях, щоб спільними зусиллями ми змогли зробити все, щоб врятувати кожного пораненого в цій жахливій війні. Молимося за наших воїнів і за перемогу України! Слава Україні!» — зазначили в єпархіальному управлінні Стрийської єпархії УГКЦ.