«Навчімось щоденно виконувати Божу волю у нашому житті», — владика Микола Семенишин у Київській семінарії

22 лютого 2023

У вівторок, 21 лютого 2023 року владика Микола Семенишин, єпископ-помічник Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ, очолив Святу Літургію у храмі Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ.

Молитва стала доброю нагодою, щоб подякувати архиєрею за 5 з половиною років духівного проводу й викладання для семінарійної спільноти і побажати Божого благословення для служіння у новому винограднику владики Миколая, до якого його покликала Церква. Про це інформує пресслужба Київської семінарії.

Виголошуючи проповідь, владика Микола поділився своїми роздумами на тему євангельського уривку, який розповідає про Ісусову молитву в Оливному саду. «Це насправді дуже особливий момент, коли Христос покірно погоджується із волею Його Небесного Отця і тим самим приводить для нас промовистий приклад виконання Божої волі, уважного слухання і витривалості на шляху Ісусових учнів», — мовив архиєрей.

Наприкінці Архиєрейської Божественної Літургії отець-ректор Петро Жук звернувся із словами побажань і подяки, які склав на руки такого дорогого і рідного спільноті владики Миколая. У дарунок від семінарії було вручено панагію, а в свою чергу, нововисвячений архиєрей висловив вдячність братам і отцям, з якими провів ці благословенні роки духовного служіння.