Митрополит Василій Семенюк привітав вірних з Новим 2022 роком

3 січня 2022

31 грудня, ввечері, в переддень Нового року за григоріанським календарем, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк очолив подячну Божественну Літургію в архикатедральному соборі Тернополя.

Митрополит Василій Семенюк привітав вірних з Новим 2022 роком

Під час спільної молитви на завершення року архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський владика Василій Семенюк склав подячні молитви за прожитий рік та заніс на престіл Всевишнього прохання на благословення для наступного Нового року. Про це повідомляє пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

«Радію, що ми всі зустрічаємо Новий рік у храмі зі Службою Божою, зі Святим Причастям, з молитвою, — зазначив кир Василій у проповіді. — Сьогодні хочу, щоб ми подякували Богу за всі ласки, які ми одержали упродовж 2021 роцу, та просити у Бога правдиво щастя для всіх нас на 2022 рік. Однак найбільше молімось за мир і спокій в Україні, щоб не гинули наші кращі сини і доньки».

Вкінці Літургії митрополит Василій вручив церковну нагороду — золотий хрест з прикрасами — о. Сергію Сенчишину, сотруднику архикатедри, та подякував за сумлінну душпастирську працю на славу Божу для добра вірних Тернополя.