Матеріали для плідного проведення Страсного тижня та Воскресіння Христового

7 квітня 2020

Владика Богдан Данило та єпархіальне управління Пармської єпархії святого Йосафата у Сполучених Штатах Америки приготували допоміжні матеріали для молитовного проведення Страсного тижня і світлого празника Христового Воскресіння. Ці матеріали активно готувалися впродовж останніх кількох років. Тому запрошуємо усіх вірних нашої Церкви до використання цього доробку.

Матеріали для плідного проведення Страсного тижня та Воскресіння Христового

Розповідаючи про приготування цих допоміжних у молитві матеріалів, владика Богдан Данило зазначив: «Цей час поширення COVID-19 справді дає нам нагоду наново поглянути на діі та „modus operandi“ нас як церковних структур, єпархій, парафій, та особливо родини — як Домашньої Церкви. Коли я протягом останніх 5-ти років ставив матеріали „Живої парафії“ у нас на веб-сторінці, часто думав що це лише „academic exercise“, та я даремно турбую нашого асистента в канцелярії. А сьогодні надіюсь, що наші вірні роздумують над біблійними цитатами, висловами Отців Церкви, і т. д.»

Відтак владика Богдан надав кілька документів, які можуть стати у нагоді для кожного вірного під час духовного пережиття Страсного тижня та світлого празника Воскресіння Господа і Спаса нашого Ісуса Христа.

«Ми входимо в час Страсного тижня та Triduum Paschale. Турбуючись про добро наших вірних, ми приготували всі богослуження в українській та англійській мовах, щоб наші вірні могли слідкувати вдома та роздумувати над глибиною богословської спадщини цих богослужень», — підкреслив єпископ.

Запрошуємо до єднання у спільній молитві через сучасні засоби комунікації (інтернет, телебачення чи радіо) та приготовані тексти молитов під час цього карантину та перебування у своїх Домашніх Церквах.