Гродзиськ-Мазовецький — новий душпастирський осередок для українців поблизу Варшави

28 серпня 2024

У неділю, 18 серпня 2024 року, у Гродзиську-Мазовецькому (Польща) відбулася історична подія — служилася перша Божественна Літургія українською мовою у східному обряді.

Цією подією відкривається історія чергового душпастирського осередку для греко-католиків в Польщі, як повідомляє пресслужба Перемишльсько-Варшавської архиєпархії УГКЦ.

Декретом архиєпископа та митрополита Перемишльсько-Варшавського владики Євгена Поповича ректором нового душпастирства призначено пароха греко-католицької парафії в Прушкові о. Віталія Мадараша.

Душпастир висловлює вдячність всім людям доброї волі, які долучилися до приготування каплиці для молитви. Водночас отець-ректор повідомляє, що Служба Божа служитиметься щонеділі о 13:30 в каплиці костелу Божого милосердя (Miłosierdzia Bożego) за адресою: ul. Elizy Orzeszkowskiej 10, 05–827 Grodzisk Mazowiecki.

Про деталі можна контактуватися з о. Віталієм за номером телефону: +48 661 686 150.