«Бути руками Воскреслого Спасителя»: митрополит Володимир Війтишин з нагоди Міжнародного Дня медичної сестри

12 травня 2022

Сьогодні, 12 травня, у світі відзначають День медичної сестри. У це свято у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Комісія у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ організувала Молебен до Богородиці. Очолив моління архиєпископ і митрополит Івано-Франківський владика Володимир Війтишин.

Попрохати в Бога благословення до храму завітали керівники медустанов, медичні сестри та брати Прикарпаття. По завершенні Молебню митрополит Володимир привітав усіх причетних до свята та подякував за ревне служіння ближньому. Про це зазначає Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

«В місяці травні ми завжди заносимо свої молитви до Божої Матері, випрошуючи ласк для нас, наших рідних, та нашого народу. А сьогодні в особливий спосіб молимось за вас, дорогі медичні брати та сестри! Саме ви опиняєтесь поруч з потребуючими у хворобі та допомагаєте їм тілесно і духовно проживати страждання», — сказав владика Володимир.

Архиєрей наголосив на тому, що молебень до Богородиці в цей день вже став доброю традицією та нагодою подякувати за всі Господні ласки. Також, Владика від щирого серця висловив усім присутнім слова подяки за професійність, жертовність та готовність бути поруч з найбільш потребуючими.

«Вітаючи Вас, хочу побажати завжди найперше бути тими Руками, через які наш Воскреслий Спаситель своїм милосердям торкає серця усіх хворих. Бажаю Вам постійно переживати та дарувати Божу любов усім довкола. Будьте здорові на душі і на тілі!» — побажав митрополит.

На завершення владика уділив усім присутнім своє архієрейське благословення та закликав не втрачати надії на нашу перемогу!