«Бажаю Україні в цей нелегкий час миру та процвітання»: кардинал Челестіно Аос Брако відвідав собор Святої Софії в Римі

16 лютого 2022

15 лютого 2022 року кардинал Челестіно Аос Брако, митрополит Сантьяго, Чилі (з 27 грудня 2019 року), відвідав прокатедральний собор Святої Софії УГКЦ та оглянув Музей патріарха Йосифа Сліпого в Римі.

Як відомо, 17 лютого Церква відзначатиме 130-річчя з дня народження патріарха Йосифа Сліпого. Тож спогадуючи цю подію, митрополит Сантьяго прагнув детальніше ознайомитися з історією переслідувань УГКЦ і тернистим життєвим шляхом патріарха Йосифа. У цьому йому допомогли о. Дмитро Кудін, віцеректор собору, та о. Василь Ілик, сповідник собору, які й провели екскурсію кардиналові. Про це інформує пресслужба релігійного товариства «Свята Софія».

До слова, його еміненція Челестіно Аос Брако, ще будучи молодим священником, ознайомився з історією патріарха Йосифа, який залишився в його пам’яті незламним свідком віри та вірним сином Католицької Церкви. Високоповажний гість залишив в книзі відвідувань Музею такий запис: «Бажаю Україні в цей нелегкий час миру та процвітання».