Владика Венедикт Алексійчук на Гаваях: «Ще одне місце в нашій єпархії, де Святий Дух почав діяти лише в Йому знаний спосіб»

28 листопада 2022

У неділю, 27 листопада, владика Венедикт Алексійчук, єпископ Єпархії Святого Миколая з осідком у Чикаго, відслужив Архиєрейську Божественну Літургію для української парафії Святої Софії на о. Оаху, Гаваї, США. Участь у богослужінні взяли українці, серед яких і воєнні біженці, американці та корінні гавайці.

Про на своїй сторінці у фейсбуку розповів сам єпископ.

«Сьогодні відбулась Божественна Літургія для нашої громади на Гаваях, де ми молись за мир в Україні. Багато було докладено зусиль, щоб ми розпочали молитись у цьому чудовому храмі», — написав він.

На богослужінні, зазначив владика Венедикт, були присутні дуже різні люди.

«Тут були імігранти з різних частин України (навіть біженці з Маріуполя), — написав архиєрей, — українці народжені тут, американці та корінні гавайці. Саме тому богослужіння відбувалось трьома мовами: українською, англійською і гавайською».

«Ще одне місце в нашій єпархії, де Святий Дух почав діяти лише в йому знаний спосіб», — підсумував єпарх Чиказький.