«Вчіть молодь любити Церкву та бути відповідальними перед Богом за її зріст», — владика Йосиф Мілян про плекання нових покликань

9 березня 2023

7 березня 2023 року владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ, зустрівся зі священниками та дияконами, які у ці дні на Житомирщині брали участь у Великопостних реколекціях.

Впродовж кількох днів владика Йосиф проводив особисті зустрічі зі священниками та індивідуально обговорював їхні життєві й душпастирські потреби. Про це повідомляє пресслужба Київської архиєпархії УГКЦ.

Також протосинкел Київської архиєпархії провів загальну зустріч з духовенством, під час якої було обговорено актуальні виклики священничих родин та парафій архиєпархії.

Окремо владика Йосиф звернув увагу на те, що сьогодні в Київській архиєпархії бракує нових священників, на яких вірні чекають у багатьох громадах. «Нам дуже важливо дбати про нові покликання. Тож усіх вас прошу моліться, щоб з ваших парафій, серед ваших парафіян родилися нові священники, монахи та монахині. Вчіть молодь любити Церкву та бути відповідальними перед Богом за її зріст. Адже захищати Батьківщину на фронті бойових дії — це героїчний обов’язок кожного українця! Але маємо пам’ятати, що є ще інший фронт — духовний. Цей фронт боротьби добра зі злом потребує нових та гідних покликань, які наважаться стояти серед грона Христового воїнства», — наголосив архиєрей.

Під час розмови владика Йосиф також поділився планами щодо потреби відкриття на теренах Київської архиєпархії ще одного соціального осередку «Карітас-Вінниця». Відтак єпископ закликав усіх священників до розвитку у парафіях Київської архиєпархії соціальних парафіяльних осередків «Карітасу». «Ця війна добре показала соціальне лице нашої Церкви. Кожен з вас чимало трудиться, несучи руку допомоги усім, хто потребує відчути любов і милосердя люблячого Бога. Тож передусім дякую вам за ваше служіння, але одночасно заохочую до ще більшої відданості Христовому священству», — наголосив єпископ-помічник Київської архиєпархії.

На завершення владика Йосиф оголосив про плани щодо проведення візитацій парафій Київської архиєпархії, а також привітав священників, які у ці дні святкують свої Дні народження.