У Лондоні за участі кардинала Ніколса провели молитву за Україну

15 вересня 2022

У середу, 14 вересня, в межах євхаристійної молитви католиків Європи за Україну, відбулась молитва в катедральному соборі Пресвятої Родини у Лондоні.

У Лондоні за участі кардинала Ніколса провели молитву за Україну

У моліннях взяли участь катедральне духовенство та пердставники Римо-Католицької Церкви, зокрема кардинал Вінсент Ніколс. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ із посиланням на пресслужбу Єпархії Пресвятої родини у Лондоні.

Божественну Літургію очолив єпископ Єпархії Пресвятої Родини в Лондоні Кеннет Новаківський. Архиєпископ Вестмінстера Його Еміненція Вінсент Ніколс, виголосив проповідь для всіх присутніх, у якій виявив солідарність з українським народом.

Опісля з промовою виступив посол України в Сполученому Королівстві Вадим Пристайко. Також слово мав директор Українського центру підтримки Андрій Марченко.

На завершення всі разом заспівали церковний гімн «Боже великий, єдиний».

Фото: Marcin Mazur