Стараннями волонтерів потерпілі від повені в Коломийській єпархії відновлюють свої будинки

27 липня 2020

Єпархії, парафії та інші церковні інституції, яких оминула повінь, вкотре надають допомогу тим єпархіям та парафіям, що постраждали від стихійного лиха.

Три родини з с. Білі Ослави, завдяки Бучацькій єпархії, отримали будівельні матеріалами на суму дев’яносто сім тисяч гривень. Передали допомогу протосинкел Коломийської єпархії о. Роман Кіцелюк та економ о. Віктор Прийдун.

Нагадаємо, що Коломийська єпархія вже відвідала понад двадцять парафій з гуманітарною допомогою. Усе це стало можливо завдяки підтримці сусідніх єпархій, а також вірним з-за кордону та БФ «Карітас Коломиї».

За матеріалами Коломийської єпархії УГКЦ