При Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві відкрили центр вакцинації проти Covid-19

8 листопада 2021

Це перший храм Української Греко-Католицької Церкви, де, на прохання Міністерства охорони здоров’я, від учора, 7 листопада, вакцинують проти Covid-19 всіх охочих.

Щепитися можна щоденно з 10:00 до 17:00 вакцинами AstraZeneca, CoronaVac та Pfizer. Для вакцинації у Патріаршому соборі попередня реєстрація не потрібна. Достатньо прийти та зареєструватись на місці, йдеться у повідомленні на сайті святині.

Собор розташований у Києві за адресою: вул. Микільсько-Слобідська, 5.

Про те, що при храмах УГКЦ розпочнуть роботу центри вакцинації, повідомив у неділю, 7 листопада, на завершення Божественної Літургії Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

«Ми отримали прохання від Міністерства охорони здоров’я, — щоб так, як ми обіцяли колись на початку пандемії, відкрити наші храми і монастирі для того, щоб можна було там, де є потреба, організовувати центри вакцинації», — сказав він.

На переконання Глави УГКЦ, є чотири умови, як можна послужити життю сьогодні: не боятися приймати вакцини, носити маски, зберігати соціальну дистанцію і мити руки.

«В усіх куточках нашої Церкви як в Україні, так і за кордоном, ми намагаємося послужити нашим людям усім, чим можемо, для того, щоби врятувати життя і берегти здоров’я», — додав на завершення духовний лідер.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ