Папа привітав християн Сходу з Пасхою та закликав не забувати про Україну

5 травня 2024

Розпочавши свої недільні заклики після молитви «Царице неба» привітанням для християн, які цього дня відзначали Великдень, Папа Франциск завершив зустріч з паломниками проханням не забувати про Україну, «яка дуже страждає».

Папа привітав християн Сходу з Пасхою та закликав не забувати про Україну

«Дорогі браття й сестри, надсилаю свої щирі вітанням братам і сестрам Православних Церков і деяких Східних Католицьких Церков, які сьогодні відзначають Пасху згідно з юліанським календарем. Нехай же Воскреслий Господь наповнить радістю та миром всі громади й утішить ті, які переживають випробування. Їм усім: Благодатної Пасхи!» — сказав Папа Франциск, промовляючи після проказування молитви «Царице Неба» в неділю, 5 травня 2024 року, до прочан, які прийшли на площу Святого Петра, щоб помолитися разом з ним і отримати його благословення. Про це повідомляє українська редакція «VaticanNews».

Привітавши різні групи, скерувавши окрему думку до постраждалих від повеней у Бразилії, Святіший Отець, перед тим, як попрощатися, додав: «І будь ласка, не переставаймо молитися за мученицьку Україну, — вона дуже страждає! — а також за Палестину та Ізраїль, за те, щоб настав мир, щоб діалог зміцнювався та приніс добрі плоди. Ні війні, так діалогу!».