Папа Франциск: Завжди маймо при собі Євангелію

27 січня 2021

В неділю Божого слова Святіший Отець нагадав про важливість близькості зі Святим Письмом, без якої неможливо пізнавати Ісуса.

Папа Франциск: Завжди маймо при собі Євангелію

«Одним із великих дарів нашого часу є поновне відкриття Святого Письма в житті Церкви на всіх рівнях», — сказав Папа Франциск, промовляючи після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 24 січня 2021 р., нагадавши про те, що ця неділя особливим чином присвячена Божому слову. За його словами, ще ніколи Біблія не була настільки доступною всіма мовами, а тепер також у аудіовізуальних і цифрових форматах, як в наші дні.

«Святий Єронім, якого 1600-річчя від дня смерті ми нещодавно спогадували, казав, що той, хто не знає Святого Письма, той не знає Ісуса. І навпаки, саме Ісус Христос, втілене, померле та воскресле Слово, відчиняє наш розум на розуміння Писань. Це відбувається особливим чином під час літургії, але також коли молимося самі або в групах, особливо, з Євангелією та псалмами», — сказав Святіший Отець, скерувавши слова підтримки та підбадьорення парафіям, які постійно дбають про виховання до слухання Божого слова.

«Нехай же нам ніколи не забране радості сіяти Євангеліє!» — побажав він, вкотре заохотивши виробити звичку постійно носити при собі Євангелію, щоб могти перечитувати принаймні кілька рядків кожного дня.

За матеріалами VaticanNews