Очільники єпископату Франції направилися із дводенним візитом в Україну

17 вересня 2022

Подорож відбувається у співпраці з французькими харитативними організаціями, які здійснюють служіння в Україні та серед українських біженців у Франції.

Очільники єпископату Франції направилися із дводенним візитом в Україну

З метою висловити українцям підтримку та солідарність французьких католиків з дводенним візитом в Україну вирушили Голова та Генеральний секретар Єпископської конференції Франції архиєпископ Ерік де Мулен-Буфор та о. Хью де Воймон. Їх супроводжує владика Гліб Лончина, апостольський адміністратор Єпархії святого Володимира з осідком у Парижі. Про це повідомляє українська редакція «VaticanNews».

У межах візиту провідники французького єпископату зустрічатимуться з католицькими спільнотами двох обрядів та з православними. «Ми хочемо переказати їм, наскільки їхня мужність у випробуваннях причинилася до нашого збудування», — зазначив Генеральський секретар Єпископської Конференції Франції. Під час перебування на Київщині, делегація побуває в Бучі та Ірпені, а також відвідає осередки гуманітарного служіння, якими опікуються Карітас і церковні структури.

«Ми приготували цю подорож у співпраці з волонтерською організацією „Œuvre d’Orient“ (Діло Сходу), Мальтійським Орденом, фундацією „Допомога Церкві в потребі“, та організацією „Secours Catholique“ (Католицька допомога), які працюють на місці, дехто з них вже тривалий час, як також з українськими біженцями у Франції», — додає о. Хью де Воймон, зауваживши, що згадані організації розповідають, що отримали чимало пожертв, що не траплялося вже тривалий час. Це свідчить про те, що питання України викликає у французів зацікавлення та спонукає до великодушності.

Фото: Генеральний секретар Єпископської конференції Франції архиєпископ Ерік де Мулен-Буфор