«Люди, до яких ви підете служити, вже за вас моляться», — владика Богдан Данило до спільноти Київської духовної семінарії

22 лютого 2023

У недільний день, 19 лютого 2023 року, спільноту Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ, відвідав владика Богдан Данило, єпископ Єпархії Святого Йосафата із осідком у м. Парма (штат Огайо, США).

Владика Богдан Данило також є головою Патріаршої комісії у справах духовенства, а відповідно покликаний Синодом Єпископів УГКЦ до того, щоб опікуватись усіма студентами духовних семінарій нашої церкви. Окрім того, владика Богдан дбає про формаційний процес як священників, так і тих, хто готуються ними стати, навчаючись у духовних закладах, підтримуючи усі греко-католицькі семінарії, що є особливо цінно та важливо у нелегкі часи війни. Про це інформує пресслужба Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ.

Під час візитів до України, послуговуючись доброю нагодою і можливістю, єпископ відвідує семінарії нашої церкви, спілкується із їхніми вихованцями, провадить молитву і ознайомлюється з їхніми потребами, щоб скерувати в подальшому ці думки до Синоду Єпископів УГКЦ.

Зустріч розпочалась із привітального слова отця-ректора Петра Жука, щоденних та ранішніх молитов під проводом владики. Далі, звертаючись до студентів, єпископ зазначив, що 24 лютого, у день початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації на терени України, за братів молилось дуже багато людей. «Зараз живемо у час, коли саме від цього молодого покоління Церква потребує дуже багато, адже воно лікуватиме рани сучасної війни, тому навчання і духовна опіка є одним із пріоритетних завдань у теперішньому формаційному процесі», — мовив архиєрей.

«Усією семінарійною спільнотою отців-настоятелів і братів, дякуємо владиці Богдану Данилу за ці відвідини, його благословення та підтримку. Вимолюємо у Пресвятої Богородиці всіх необхідних ласк для його служіння, бажаємо у міцному здоров’ї та правдивому щасті прожити многая і благая літа!» — мовив на завершення зустрічі ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії о. Петро Жук.