Глава УГКЦ привітав Папу Франциска з ювілеєм 85-річчя

17 грудня 2021

17 грудня Святішому Отцеві Франциску виповнилося 85 років з дня народження. З цієї нагоди Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ, надіслав йому вітального листа, у якому, зокрема, подякував за «постійну підтримку України».

Глава УГКЦ привітав Папу Франциска з ювілеєм 85-річчя

Від імені Української Греко-Католицької Церкви Блаженіший Святослав побажав Папі Франциску Божого благословення у «петровому служінні» та зазначив, що завдяки Його Святості «Церква у ці важкі часи з любов’ю та милосердям сповнює свою місію проголошення Доброї Новини на екзистенціальних периферіях сучасного світу». Про це повідомляє Секретаріат Глави УГКЦ в Римі.

Глава УГКЦ також подякував Папі Франциску за його «постійну активну підтримку та батьківську опіку для українського народу». «З огляду на драматичну ситуацію в нашій країні, прошу Вашу Святість продовжувати молитись за мир для нашого багатостраждального народу», — йдеться у листі Блаженнішого Святослава.

День народження Папи є звичайним робочим днем у Ватикані, який супроводжується жестами солідарності по відношенні до убогих. Цьогоріч Папа святкував свій ювілейний день народження з групою біженців, котрі прибули до Італії з Кіпру внаслідок домовленості між Святим Престолом та урядами Італії і Кіпру.

Нагадаємо, що у неділю, 12 грудня, після традиційної молитви «Ангел Господній» Папа Франциск висловив слова підтримки для України та закликав до «серйозного міжнародного діалогу», щоб напруга довкола кордонів України була розв’язана дипломатичним шляхом, а «не за допомогою зброї».

Фото з архіву