Філадельфійська архиєпархія запускає медійний проєкт із митрополитом Борисом Ґудзяком на Різдвяний Піст

24 листопада 2021

Протягом Різдвяного посту за григоріанським календарем архиєпископ і митрополит Філадельфійський владика Борис Ґудзяк запрошує до особливого переосмислення цього часу та приготування наших сердець, думок та наших планів до приходу Месії через низку «вправ» і «завдань».

Цей проєкт є медійним: через короткі відео, тривалістю в середньому однієї хвилини, митрополит кожного ранку, о 8 годині, звертається до вірних нашої митрополії з побажаннями та заохоченням до певних дій на конкретний день. У порадах на кожний день митрополит приділяє увагу духовній, розумовій та фізичній сфері, щоби розвиток кожної з цих сфер зокрема зумовлював цілісний розвиток кожної особи.

«У нашому приготуванні до приходу Месії найважливішою сферою людського життя є духовна. Але духовне життя має бути також розумним. Однак, сам розум без духовного життя, коли він не є ведений духовною правдою, може завдати багато шкоди», — зазначила Галина Василиця, яка стала ідейним натхненником проєкту. Вона також зауважила, що з приготування до Різдва неможливо виключити тілесну сферу: «Про важливість розвитку фізичної сфери по-особливому говорить Другий Ватиканський собор, а саме: „Єдина тілом і душею, людина у своєму тілесному стані ввібрала в себе елементи матеріального світу, які знаходять у ній вершину і можуть вільно прославляти свого Творця. Отже, людині заборонено погорджувати тілесним життям. Навпаки, вона повинна цінувати і шанувати своє тіло, яке створене Богом і яке має воскреснути останнього дня“ („Gaudium et spes“, 14,1)».

Проєкт приготування до Різдва представлений у соціальних мережах: фейсбук — https://www.facebook.com/archeparchyphilly, інстаграм — archeparchy_philadelphia та тік ток — @archeparchy_philadelphia.

Щиро запрошуємо, вибравши найзручніший для Вас спосіб комунікації, приєднатися до проєкту митрополита та разом, спільнотно, готувати серця до приходу Месії!

За матеріалами Філадельфійської архиєпархії УГКЦ